Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 19:00
Karol Gorzechowski

Karol Gorzechowski

magister fizjoterapii, właściciel Rehabilis Clinic

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny, hirudoterapeuta. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów skroniowo-żuchwowych. Autor pierwszej na świecie książki pt. „Rehabilitacja stomatologiczna”.

Więcej
Iwona Iwanowicz

Iwona Iwanowicz

lekarz dentysta, właściciel Dentico Clinic

Lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,właściciel Dentico Clinic. Jest pasjonatką swojego zawodu, a swoje zainteresowania ukierunkowała leczenie dysfunkcji czaszkowo-żuchwowo-kręgosłupowych.

Więcej
Ewa Jabłońska-Kranc

Ewa Jabłońska-Kranc

lekarz dentysta

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Lekarz stomatolog zajmująca się w naszej klinice leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. Zawodowo pasjonuje się stomatologią estetyczną, przywraca piękny zdrowy uśmiech naszym Pacjentom.

Więcej
Damian Iwanowicz

Damian Iwanowicz

instruktor oddychania wg Buteyko

Jest studentem psychologii na SWPS i instruktorem oddychania metodą Byteyko. W Dentico Clinic zajmuje się reedukacją oddychania ustami u dzieci i dorosłych i przygotowaniem Pacjentów do leczenia ortodontycznego.

Więcej
Paulina Szczerba

Paulina Szczerba

lekarz dentysta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W swoim zawodzie interesuje się stomatologią odtwórczą oraz estetyczną. Podczas zabiegów kładę nacisk na delikatność i dokładność wykonywanych procedur.

Więcej
Edyta Gołębiowska

Edyta Gołębiowska

magister fizjoterapii

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych

Więcej
Ewa Godlewska

Ewa Godlewska

fizjoterapeuta uroginekologiczny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalizuje się w terapii przy użyciu Indiba Active, wykorzystując swoje umiejętności przede wszystkim w leczeniu nietrzymania moczu, bólu w obrębie krocza, terapii blizn, zapalenia zatok oraz fizjoestetyce.

Więcej
Weronika Chryścionka

Weronika Chryścionka

magister fizjoterapii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Policealnej Szkoły Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku. Staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach.

Więcej
Martyna Kulikowska

Martyna Kulikowska

fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach i konferencjach staram się cały czas podnosić swoje kwalifikacje. W pracy z pacjentem staram się pracować całościowo biorąc pod uwagę cały organizm pacjenta. Specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa,stawów obwodowych i skroniowo-żuchwowowych.

Więcej
Rachela Czerniak

Rachela Czerniak

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna - Absolwentka Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych – Szkoły Policealnej Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Asystuje lekarzom dentystom w zabiegach z różnych dziedzin stomatologii.

Więcej
Edyta Siemieniuk

Edyta Siemieniuk

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna . W swojej pracy cenię sobie dbałość o szczegóły i precyzję. Zaangażowanie oraz odpowiedzialność to cechy, które są dla mnie pomocne w nawiązywaniu relacji z pacjentem oraz zespołem.

Więcej
Justyna Bednarek

Justyna Bednarek

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów higienizacji jamy ustnej oraz czynnej asyście naszym lekarzom.

Więcej
Ania German

Ania German

neurologopeda

Ukończyłam podyplomowe studium neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, a wcześniej również Podyplomowe Studium z Terapii pedagogicznej na Uniwersytecie w Białymstoku.

Więcej
Magdalena Janowska

Magdalena Janowska

higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, licencjonowana higienistka stomatologiczna i mgr Zdrowia Publicznego.

Więcej
Magdalena Ochmańska

Magdalena Ochmańska

rejestratorka medyczna

Posiada ogromne pokłady empatii i cierpliwości, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta ( małego i bardzo dorosłego ) z uważnością i ciepłem. o sobie : z pasji DOULA, wspierająca kobiety w czasie ciąży, w porodzie i w połogu. Zafascynowana cudem narodzin.

Więcej
Eliza Siegień

Eliza Siegień

manager D&R Clinic

Ukończyła studia wyższe na wydziale prawa UwB jako magister administracji. Praca w Dentico&Rehabilis Clinic daje jej ogromną satysfakcję i zadowolenie, gdyż w pracy ceni przede wszystkim kontakt z ludźmi. Jest osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną do życia, która z uśmiechem na ustach stara się wypełniać powierzone obowiązki.

Więcej