Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 19:00

Ukończyłam podyplomowe studium neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie,  a wcześniej również Podyplomowe Studium z Terapii pedagogicznej na Uniwersytecie w Białymstoku.
Logopedia jest moją pasją, i w tym kierunku rozwijam się i realizuję. Od ponad 13 lat pracuję jako logopeda. Lubię wyzwania, chętnie zdobywam nowe doświadczenia poprzez udział w kursach i szkoleniach.
Moim „konikiem” jest karmienie terapeutyczne oraz wspieranie dzieci, młodzieży i dorosłych z zaburzeniami miofunkcjonalnymi w  sferze ustno-twarzowej.  W swojej pracy patrzę na dziecko holistycznie, dlatego też ukończyłam szkolenie z zakresu współpracy logopedy, ortodonty i fizjoterapeuty. Stale wykorzystuję tę wiedzę w terapii logopedycznej.
Świeżym odkryciem są Regulatory MFS stworzone przez prof. Jose Durana von Arx,  które  stosuję  u dzieci i młodzieży z zburzeniami miofunkcjonalnymi w sferze ustno-twarzowej by normalizować funkcję jamy ustnej w oparciu o wcześniejszą ocenę obszaru ustno-twarzowego, a co za tym idzie poprawę warunków zgryzowych, oddechowych oraz umożliwienie prawidłowej artykulacji.
Prywatnie mama dwójki dzieci oraz pasjonatka biżuterii z sutaszu.