https://drclinic.pl/
Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 19:00
Indiba Activ Białystok

To nowoczesna, opatentowana, oparta na dowodach naukowych forma terapii, mająca zastosowanie w fizjoterapii sportowej, rehabilitacji, medycynie estetycznej oraz uroginekologii. Metoda, opracowana 32 lata temu w Barcelonie, zyskała ogromne uznanie i liczne nagrody na wielu międzynarodowych wystawach. INDIBA Activ została doceniona między innymi za znakomite rezultaty terapeutyczne oraz szereg zastosowań w medycynie. Wykonano ponad 70 prób klinicznych, ponad 170 publikacji naukowych. Badania naukowe były prowadzone przez niezależne instytuty badawcze o międzynarodowej sławie z Hiszpanii, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Japonii. Wykonano także badania na komórkach nowotworowych, opublikowane w uznanych periodykach, dzięki którym wykazano, że jest to jedyny sprzęt, który można także stosować u osób z nowotworem.

INDIBA w bezpieczny i przyjemny sposób przyspiesza leczenie i redukuje ból nawet po pierwszym zabiegu. Sprawdza się zarówno u pacjentów z dolegliwościami w stanie ostrym, jak i przewlekłym. Jej działanie wyzwala naturalne procesy gojenia i regeneracji komórek naszego organizmu. Dostępne zabiegi w naszej klinice w Białymstoku z wykorzystaniem technologii INDIBA Activ nadzwyczajnie skracają czas powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło, które nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych i jest bezbolesne. Zabieg można bezpiecznie wykonać na grupach pacjentów dotąd wykluczonych! Czyli w przypadkach aktywnej choroby nowotworowej czy w trakcie jej leczenia, a nawet w chorobach autoimmunologicznych.

Indiba Activ Białystok

Dzięki opatentowanemu Systemowi Proionic® terapia ta działa na poziomie komórkowym wyzwalając ruch jonów w tkance, powodując tym samym przywrócenie potencjału błony komórkowej, co w bardzo szybki sposób przywraca komórki do prawidłowego działania. Przepływ prądu odbywa się przez jedną z dwóch elektrod.

Przeznaczenie Indiba Active:

 • Skrócenia rehabilitacji w zakresie pojedynczej jednostki terapeutycznej, jak również całego procesu leczenia, poprzez przyspieszenie naturalnych procesów naprawczych tkanek,
 • Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie zarówno w stanach ostrych jak i przewlekłych,
 • W stanie ostrym ( bezpośrednio po urazie) powoduje akcelerację procesów gojenia tkanek i przeciwdziała obrzękom,
 • W stanie podostrym wspomaga drenaż tkanek w okolicach procesu zapalnego, czy też niewydolności układu limfatycznego,
 • Wspomaga walkę z patologicznym gojeniem się tkanek takich jak zrosty pooperacyjne, zwłóknienia, czy bliznowce,
 • Miejscowo poprawia ukrwienie, dotlenienie oraz zwiększa przepływ krwi,
 • Przyspiesza regenerację po wysiłku oraz wspomaga w działaniach prewencyjnych kontuzji.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • Rozrusznik serca lub inne implanty elektroniczne
 • Ciąża
 • Zakrzepowe zapalenie żył

TERAPIA BLIZN

Blizny powstają w wyniku różnych urazów bądź zabiegów chirurgicznych, gdy dochodzi do uszkodzenia skóry. Oprócz widocznego problemu estetycznego, blizna może zaburzać funkcjonowanie głębiej położonych tkanek poprzez ograniczenie ich ruchomości. W konsekwencji mogą pojawić się dolegliwości bólowe nie tylko w obrębie samej blizny, ale również przenosić się na przykład na kręgosłup. Terapia blizn jest zazwyczaj bardzo bolesna i nieprzyjemna dla pacjenta. INDIBA Activ, dzięki działaniu przeciwbólowemu i rozluźniającemu tkanki jest znacznie bardziej przyjemna w odczuciach. Ułatwia uwolnienie tkanek otaczających bliznę, a efekty są zauważalne natychmiastowo.


Pani Katarzyna zgłosiła się do nas z powodu blizny po cesarskim cięciu. Odczuwała silny ból oraz ciągnięcie nawet przy delikatnym dotyku i uniemożliwiała normalne funkcjonowanie. Po pierwszym zabiegu ból zdecydowanie się zmniejszył, a po serii pięciu zabiegów Pani Katarzyna nie zgłaszała żadnych dolegliwości. Blizna jest miękka, rozluźniona i bezbolesna.


Pani Emilia trafiła do naszej kliniki w Białymstoku po tym jak prawie rok temu miała wypadek w pracy, podczas którego doszło do złamania obu kości przedramienia, zmiażdżenia kości nadgarstka oraz zerwania skóry z wewnętrznej części przedramienia. Dzięki udanej interwencji chirurgicznej i ortopedycznej pacjentka odzyskała sprawność, ale doszło do zrośnięcia się wstawionej blaszki łączącej kości z blizną pooperacyjną. W wyniku tego oraz całego urazu pacjentka odczuwała duży dyskomfort, ruchy ręki były ograniczone, a ból obejmował całą kończynę górną do tego stopnia, że Pani miała problemy czynnościami dnia codziennego. Kiedy rana po zerwaniu skóry całkiem się zagoiła, Pani Emilia postanowiła skorzystać z możliwości jakie daje Indiba i poddała się zabiegom. Po 7 spotkaniach ból ręki prawie ustąpił, zakresy ruchomości wróciły do normy, przesuwalność blizny jest dużo większe, a sama blizna znacznie się wygładziła.

ZAPALENIE ZATOK

Zapalenie zatok to jedna z najczęstszych chorób układu dróg oddechowych. Najczęściej występujące objawy to ból, tkliwość i obrzęk nosa, policzków i czoła. Dodatkowo zatkany nos, wydzielina spływająca po tylnej ścianie gardła oraz kaszel, który może nasilać się w nocy. Zabiegi wykonywane w naszej klinice w Białymstoku z wykorzystaniem INDIBA Activ, dzięki swym właściwościom, powodują:

 • rozrzedzenie wydzieliny,
 • udrożnienie zatok,
 • działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

Cennik

 • Jeden zabieg 200 zł

INDIBA Activ w naturalny sposób wspomaga zdolność organizmu do regeneracji, dlatego nie ma skutków ubocznych, które towarzyszą przyjmowaniu leków bądź zabiegom operacyjnym.


Do Pana Karola trafiłam wiele lat temu z poważnymi dolegliwościami kręgosłupa.
Przez szereg lat korzystałam z jego usług w zakresie rehabilitacji. Darzę go pełnym zaufaniem. Co roku w sezonie jesienno-zimowym kilkukrotnie także choruję na zapalenie zatok. Ten temat wraca do mnie niestety jak bumerang… Podczas jednej z rozmów, kiedy wspomniałam o aktualnie zainfekowanych zatokach Pan Karol opowiedział mi o nowej metodzie regeneracji zatok z wykorzystaniem technologii INDIBA active. Postanowiłam spróbować 5 zabiegów z wykorzystaniem tej metody i już po 2 sesjach poczułam, ustępowanie bólu głowy oraz uczucia zatkania nosa. Odstawiłam przyjmowane do tej pory leki. Byłam zaskoczona faktem, iż 5 zabiegów wystarczyło aby w moim przypadku dolegliwości całkowicie ustąpiły w tak krótkim czasie. Zazwyczaj z bolesnymi zatokami męczyłam się nawet do 3 tygodni stosując często finalnie terapię antybiotykową. Dodatkowo wykonywany zabieg poprawia w sposób widoczny napięcie skóry – w moim wieku podoba mi się ten skutek uboczny. Zabiegi są świetne! ZDECYDOWANIE POLECAM!