Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 19:00

dentysta dla dzieci Białystok

Dziecko należy do najwrażliwszych pacjentów, żywo reagujących na wszelkiego rodzaju bodźce - tak psychiczne jak i fizyczne. Bardzo istotnym jest, by wizyty u dentysty kojarzyły się małym Pacjentom z czymś przyjemnym. Ważne jest umiejętne podejście lekarza na pierwszych spotkaniach adaptacyjnych, które owocują zdobyciem zaufania, co prowadzi do regularnych wizyt.

Wizytę adaptacyjną u naszego dentysty dziecięcego w Białymstoku rozpoczynamy od rozmowy lekarza z dzieckiem i rodzicami. Mały pacjent zapoznaje się z aparaturą, fotelem, oswaja się z całym otoczeniem, aby ewentualne przyszłe zabiegi nie wzbudzały lęku. Następnie przeprowadzany jest przegląd w formie zabawy i rodzic otrzymuje informację odnośnie stanu zdrowia jamy ustnej dziecka i ewentualnych potrzeb profilaktyczno-leczniczych. Stomatolog dziecięcy zwraca też uwagę na prawidłowy dobór środków do higieny (pasta,szczoteczka), a także prawidłowy sposób szczotkowania.

W naszej klinice dentystycznej dla dzieci w Białymstoku dysponujemy najnowocześniejszym, specjalistycznym sprzętem (znieczulenie komputerowe, sedacja podtlenkiem azotu) oraz wykwalifikowaną kadrą lekarzy i asystentek po to, by leczyć Twoje dziecko bezboleśnie, bezpiecznie i bezstresowo.
Nasi dentyści dziecięcy swoim łagodnym podejściem w stosunku do małego pacjenta potrafią zmniejszyć lęki i obawy przed każdym zabiegiem.

W czasie oczekiwania na wizytę twoje dziecko może skorzystać z naszego kącika zabaw. Do dyspozycji są zabawki, książeczki, kolorowanki, klocki itd.
Każdy mały Pacjent po wizycie otrzymuje nagrodę, która buduje relacje, motywuje malucha i zachęca do powrotu.

Cennik:

  • wizyta adaptacyjna 100 zł
  • opatrunek tymczasowy 150 - 180 zł
  • wypełnienie ostateczne w zębie mlecznym 180 - 200 zł
  • ekstrakcja zęba mlecznego od 150 zł
  • lakowanie 100 zł
  • lakowanie poszerzone 150 zł