Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Czw: 8:00 - 19:00

Dziecko należy do najwrażliwszych pacjentów, żywo reagujących na wszelkiego rodzaju bodźce - tak psychiczne jak i fizyczne. Bardzo istotnym jest, by wizyty u dentysty kojarzyły się małym Pacjentom z czymś przyjemnym. Ważne jest umiejętne podejście lekarza na pierwszych spotkaniach adaptacyjnych, które owocują zdobyciem zaufania, co prowadzi do regularnych wizyt.

Pierwszą wizytę adaptacyjną rozpoczynamy od rozmowy lekarza z dzieckiem i rodzicami. Mały pacjent zapoznaje się z aparaturą, fotelem, oswaja się z całym otoczeniem, aby ewentualne przyszłe zabiegi nie wzbudzały lęku. Następnie przeprowadzany jest przegląd w formie zabawy i rodzic otrzymuje informację odnośnie stanu zdrowia jamy ustnej dziecka i ewentualnych potrzeb profilaktyczno-leczniczych. Lekarz zwraca też uwagę na prawidłowy dobór środków do higieny(pasta,szczoteczka), a także prawidłowy sposób szczotkowania.

W naszej klinice dysponujemy najnowocześniejszym, specjalistycznym sprzętem(znieczulenie komputerowe, sedacja podtlenkiem azotu) oraz wykwalifikowaną kadrą lekarzy i asystentek po to, by leczyć Twoje dziecko bezboleśnie, bezpiecznie i bezstresowo.
Nasi lekarze swoim łagodnym podejściem w stosunku do małego pacjenta potrafią zmniejszyć lęki i obawy przed każdym zabiegiem.

Czas oczekiwania na wizytę Twoje dziecko może spędzić w kąciku zabaw. Do dyspozycji są zabawki, książeczki, kolorowanki,klocki itd.
Każdy mały Pacjent po wizycie otrzymuje nagrodę, która buduje relacje, motywuje malucha i zachęca do powrotu.

Cennik:

  • wizyta adaptacyjna 100 zł
  • opatrunek tymczasowy 100 zł
  • wypełnienie ostateczne w zębie mlecznym 120-180 zł
  • ekstrakcja zęba mlecznego 100-150 zł
  • lakowanie 80 zł
  • lakowanie poszerzone 150zł