https://drclinic.pl/
Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 19:00

Dentico&Rehabilis Clinic to centrum medyczne, które powstało z pasji do stomatologii i rehabilitacji.W naszej klinice specjalizujemy się w interdyscyplinarnym podejściu do leczenia pacjentów z problemami stomatologicznymi i kręgosłupowymi.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć szeroki zakres najnowocześniejszych usług stomatologicznych, fizjoterapeutycznych i dietetycznych. Zapewniamy kompleksowe leczenie, diagnostykę na najwyższym poziomie w miłej atmosferze i przy zapewnieniu bezpiecznych i komfortowych warunków dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Gabinety w naszej klinice wyposażone są według najwyższych standardów i w najlepszej klasy sprzęt podnoszący komfort pacjenta i precyzję pracy lekarza m.in.
- nowoczesne unity stomatologiczne
- mikroskop stomatologiczny
- znieczulenie komputerowe
- podtlenek azotu
- pracownia radiologiczna i inne

Dzięki nam odzyskasz zdrowie na wielu poziomach, gdyż postrzegamy człowieka holistycznie, skupiamy się na przyczynach dolegliwości i leczymy zespołowo.

"Gdy zabraknie Zdrowia,Mądrość nie jest w stanie się ujawnić, Sztuka nie może być barwna, Siła-zastosowana, Bogactwo staje się bezużyteczne, a Rozum bezsilny..." - Herofilos (300 r.p.n.e.)

Zespół Dentico&Rehabilis Clinic stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie i skutecznie pomagać swoim pacjentom.

Zapraszamy serdecznie!
Zespół Dentico&Rehabilis Clinic