https://drclinic.pl/
Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 19:00

leczenie kanałowe Białystok endodoncja Białystok

 

Cennik leczenia kanałowego:

  • ząb jednokanałowy        650zł
  • ząb dwukanałowy          900zł
  • ząb trzykanałowy         1300zł
  • zęba czterokanałowy  1500zł
  • powtórne leczenie kanałowe  dopł. od 300zł

W Dentico Clinic priorytetem jest zdrowy uśmiech naszych pacjentów. Dzięki nowocześnie wyposażonym gabinetom jesteśmy w stanie uratować wiele zębów, które ze względu na duże zniszczenie, do niedawna skazane były na usunięcie. Wyspecjalizowany personel w leczeniu korzysta z powiększenia miroskopowego,narzędzi maszynowych do opracowywania kanałów, endometru do precyzyjnego określenia długości kanałów i wielu innych nowoczesnych sprzętów, by oferować usługi na najwyższym światowym poziomie.

Leczenie kanałowe w naszej klinice w Białymstoku jest zdecydowanie mniej inwazyjne i mniej kosztowne, niż usunięcie uszkodzonego zęba i zastąpienie go mostem protetycznym lub implantem. Dlatego w obliczu dylematu, czy usunąć ząb, czy przeleczyć go kanałowo, warto skorzystać z leczenia endodontycznego. Ekstrakcja zęba jest krokiem nieodwracalnym, tak więc zanim zdecydujesz o usunięciu zęba, sprawdź, czy na pewno nie da się go zachować. U nas jest to możliwe. Nowoczesny sprzęt i miła obsługa, komfort, wygoda i skuteczność - to podstawa naszego działania.

 

NA CZYM POLEGA LECZENIE KANAŁOWE?
Leczenie kanałowe polega na usunięciu zakażonej miazgi z systemu kanałowego zębów, mechanicznym i chemicznym opracowaniu wnętrza, a następnie szczelnym wypełnieniu specjalnymi materiałami. Kluczem do sukcesu leczenia kanałowego w naszej klinice w Białymstoku jest precyzyjne wykonanie zabiegu w odpowiednim powiększeniu. Przed, w trakcie i na koniec leczenia konieczne jest wykonanie kilku zdjęć RTG. Ostatnim etapem leczenia jest odbudowa zęba. W zależności od stopnia zniszczenia lekarz może wykonać odbudowę kompozytową lub wkład koronowo-korzeniowy i koronę porcelanową.