https://drclinic.pl/
Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 19:00
Iwona Iwanowicz

Iwona Iwanowicz

lekarz dentysta, właściciel Dentico Clinic

Lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,właściciel Dentico Clinic. Jest pasjonatką swojego zawodu, a swoje zainteresowania ukierunkowała leczenie dysfunkcji czaszkowo-żuchwowo-kręgosłupowych.

Więcej
Karol Gorzechowski

Karol Gorzechowski

magister fizjoterapii, właściciel Rehabilis Clinic

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny, hirudoterapeuta. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów skroniowo-żuchwowych.

Więcej
Beata Proniewska-Żukowska

Beata Proniewska-Żukowska

lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko - dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zdobyła poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach praktycznych.

Więcej

Anna Wołkowycka

lekarz dentysta

Absolwentka białostockiego UM. Pogłębia swoją wiedzę z zakresu stomatologii estetycznej i okluzji, biorąc udział w kursach w kraju i zagranicą. W wolnym czasie ćwiczy jogę, praktykuje zdrowy styl życia.

Więcej
Mieczysław Silkiewicz

Mieczysław Silkiewicz

implantolog

Lekarz stomatolog Mieczysław Silkiewicz specjalizuje się w implantologii, endodoncji ( leczenie kanałowe ) z użyciem mikroskopu stomatologicznego i protetyce . Będąc uczestnikiem renomowanego Curriculum Implantologii uzyskał Certyfikat Implantologa Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego ( PSI ), Deutsche Gesellschaft für Oral Implantologie ( DGOI ) oraz New York Univesity College of Dentisty ( ICOI ), będący potwierdzeniem umiejętności implantologicznych na poziomie europejskim. Jest też aktywnym członkiem PSI ( Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne ) oraz PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne). Jako jeden z 15 lekarzy w Polsce otrzymał prestiżową rekomendację PTE , będącą jedyną taką rekomendacją w Polsce północno-wschodniej . Przynależność do towarzystwa i przyznanie rekomendacji świadczą nie tylko o profesjonalizmie, ale także o ciągłym dążeniu do osiągania jak najwyższego poziomu oferowanych usług stomatologicznych. Dr Mieczysław Silkiewicz prowadzi również wykłady i praktyczne szkolenia z zakresu protetyki i endodoncji, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją z innymi lekarzami.

Więcej
Paula Kostecka-Sochoń

Paula Kostecka-Sochoń

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, z którym jest związana zawodowo jako asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej. W 2014 roku ukończyła czteroletnie studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim z Odziałem Nauczania w Języku Angielskim UMB, a w roku 2017 obroniła prace doktorską pt. „Wpływ soli kadmu i cynku na enzymatyczne i nieenzymatyczne mechanizmy stresu oksydacyjnego w śliniankach podjęzykowych szczura.” Zawodowo pasjonuje się leczeniem zachowawczym oraz leczeniem endodontycznym. Uwielbia kontakt z drugą osobą, zawsze stara się, aby wizyta przebiegała w ciepłej i miłej atmosferze. W swojej pracy ceni dokładność, staranność, a priorytetem jest osiągnięcie trwałej i ufnej relacji lekarz - pacjent. Stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach oraz kursach praktycznych. Wolny czas poświęca rodzinie, z mężem lubi oglądać dobre filmy i seriale.

Więcej
Agata Kuc

Agata Kuc

lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2017 r. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i zachowawczej. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach oraz kursach rozwijając swoją wiedzę szczególnie w obszarze stomatologii estetycznej, a także zachowawczej. Podchodzi do każdego pacjenta z dużą uważnością i empatią. Na co dzień ceni kontakt z przyrodą, lubi piesze i rowerowe wycieczki.

Więcej
Edyta Gołębiowska

Edyta Gołębiowska

magister fizjoterapii

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych

Więcej
Weronika Jóźwicka

Weronika Jóźwicka

magister fizjoterapii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Policealnej Szkoły Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku. Staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach.

Więcej
Martyna Kulikowska

Martyna Kulikowska

fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach i konferencjach staram się cały czas podnosić swoje kwalifikacje. W pracy z pacjentem staram się pracować całościowo biorąc pod uwagę cały organizm pacjenta. Specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa,stawów obwodowych i skroniowo-żuchwowowych.

Więcej
Agnieszka Wojsz

Agnieszka Wojsz

fizjoterapeuta Więcej
Justyna Bednarek

Justyna Bednarek

higienistka stomatologiczna, analiza okluzji

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów higienizacji jamy ustnej oraz czynnej asyście naszym lekarzom.

Więcej
Izabela Koziej

Izabela Koziej

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, absolwentką policealnej szkoły ochrony zdrowia nr 1 w Białymstoku oraz wielu kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe. Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z lekarzem stomatologiem w dziedzinie stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, szczęśliwą babcią i pasjonatką malarstwa. Sztuka, dobra książka i rękodzieło jest tym, co wypełnia jej wolny czas.

Więcej
Małgorzata Zaleska

Małgorzata Zaleska

Higienistka stomatologiczna Więcej

Żaneta Gościk

asystentka stomatologiczna/recepcjonistka Więcej

Natalia Banel

Asystentka fizjoterapeuty, masażystka Więcej
Dorota Buwaj

Dorota Buwaj

Higienistka stomatologiczna, koordynator leczenia Więcej
Anna Tomaszewska

Anna Tomaszewska

recepcjonistka

To doświadczona recepcjonistka, która łączy w sobie umiejętność obsługi klienta z serdecznością. Zawsze gotowa służyć pomocą, pełni rolę nie tylko pierwszego punktu kontaktu, ale również pomostu pomiędzy pacjentami i całym zespołem kliniki.

Więcej
Barbara Mińko

Barbara Mińko

recepcjonistka

Karolina to doświadczona recepcjonistka, która łączy profesjonalizm z ciepłem i uśmiechem. Zawsze gotowa do pomocy, jest nie tylko pierwszym punktem kontaktu, ale również duszą naszego recepcyjnego zespołu.

Więcej
Halina Jakubicz

Halina Jakubicz

recepcjonistka

Pracownik biurowy, absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej. Ceni sobie pracę w zespole, empatie, indywidualne podejście do pacjenta. Prywatnie uwielbia przyrodę, jazdę rowerem i długie spacery

Więcej
Damian Iwanowicz

Damian Iwanowicz

instruktor oddychania wg Buteyko

Jest studentem psychologii na SWPS i instruktorem oddychania metodą Byteyko. W Dentico Clinic zajmuje się reedukacją oddychania ustami u dzieci i dorosłych i przygotowaniem Pacjentów do leczenia ortodontycznego.

Więcej

Barbara Piekarska

lekarz rodzinny

Lekarz rodzinny, z wieloletnią praktyką w zakresie medycyny akademickiej. Zajmuje się medycyną holistyczną. Udziela konsultacji psychobiologiczne z uwalnianiem emocji, akupunkturą, ziołolecznictwem, homeopatią i hirudoterapią.

Więcej
Beata Polecka

Beata Polecka

dietetyk/fitoterepeuta

Wspiera się wiedzą z zakresu stosowania ziół (Kurs Zielarza i fitoterapeuty ukończony w Instytucie Medycyny Klasztornej), stosuje medycynę chińską. Wiedza ta, ułatwia mi trafną diagnostykę i zwiększa skuteczność proponowanych terapii.

Więcej
Dorota Buraczewska

Dorota Buraczewska

logopeda

To doświadczony logopeda i terapeuta miofunkcyjny, specjalizujący się w terapiach związanych z zaburzeniami mowy, przełykaniem i pozycją języka. Co wyróżnia Panią Dorotę, to nie tylko jej fachowa wiedza, ale także głębokie zaangażowanie w proces terapeutyczny dzieci i dorosłych.

Więcej