Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Czw: 8:00 - 19:00
Iwona Iwanowicz

Iwona Iwanowicz

lekarz dentysta, właściciel Dentico Clinic

Lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,właściciel Dentico Clinic. Jest pasjonatką swojego zawodu, a swoje zainteresowania ukierunkowała leczenie dysfunkcji czaszkowo-żuchwowo-kręgosłupowych.

Więcej
Karol Gorzechowski

Karol Gorzechowski

magister fizjoterapii, właściciel Rehabilis Clinic

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny, hirudoterapeuta. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów skroniowo-żuchwowych. Autor pierwszej na świecie książki pt. „Rehabilitacja stomatologiczna”.

Więcej
Beata Proniewska-Żukowska

Beata Proniewska-Żukowska

lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko - dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zdobyła poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach praktycznych.

Więcej

Anna Wołkowycka

lekarz dentysta

Absolwentka białostockiego UM. Pogłębia swoją wiedzę z zakresu stomatologii estetycznej i okluzji, biorąc udział w kursach w kraju i zagranicą. W wolnym czasie ćwiczy jogę, praktykuje zdrowy styl życia.

Więcej
Mieczysław Silkiewicz

Mieczysław Silkiewicz

implantolog

Lekarz stomatolog Mieczysław Silkiewicz specjalizuje się w implantologii, endodoncji ( leczenie kanałowe ) z użyciem mikroskopu stomatologicznego i protetyce . Będąc uczestnikiem renomowanego Curriculum Implantologii uzyskał Certyfikat Implantologa Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego ( PSI ), Deutsche Gesellschaft für Oral Implantologie ( DGOI ) oraz New York Univesity College of Dentisty ( ICOI ), będący potwierdzeniem umiejętności implantologicznych na poziomie europejskim. Jest też aktywnym członkiem PSI ( Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne ) oraz PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne). Jako jeden z 15 lekarzy w Polsce otrzymał prestiżową rekomendację PTE , będącą jedyną taką rekomendacją w Polsce północno-wschodniej . Przynależność do towarzystwa i przyznanie rekomendacji świadczą nie tylko o profesjonalizmie, ale także o ciągłym dążeniu do osiągania jak najwyższego poziomu oferowanych usług stomatologicznych. Dr Mieczysław Silkiewicz prowadzi również wykłady i praktyczne szkolenia z zakresu protetyki i endodoncji, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją z innymi lekarzami.

Więcej
Paula Kostecka-Sochoń

Paula Kostecka-Sochoń

Lekarz dentysta

Lekarz – dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, z którym jestem związana zawodowo jako asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej. W 2014 roku ukończyła czteroletnie studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim z Odziałem Nauczania w Języku Angielskim UMB

Więcej
Edyta Gołębiowska

Edyta Gołębiowska

magister fizjoterapii

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych

Więcej
Weronika Jóźwicka

Weronika Jóźwicka

magister fizjoterapii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Policealnej Szkoły Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku. Staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach.

Więcej

Agnieszka Wojsz

fizjoterapeuta Więcej
Martyna Kulikowska

Martyna Kulikowska

fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach i konferencjach staram się cały czas podnosić swoje kwalifikacje. W pracy z pacjentem staram się pracować całościowo biorąc pod uwagę cały organizm pacjenta. Specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa,stawów obwodowych i skroniowo-żuchwowowych.

Więcej
Justyna Bednarek

Justyna Bednarek

higienistka stomatologiczna, analiza okluzji

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów higienizacji jamy ustnej oraz czynnej asyście naszym lekarzom.

Więcej
Izabela Koziej

Izabela Koziej

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, absolwentką policealnej szkoły ochrony zdrowia nr 1 w Białymstoku oraz wielu kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe. Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z lekarzem stomatologiem w dziedzinie stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, szczęśliwą babcią i pasjonatką malarstwa. Sztuka, dobra książka i rękodzieło jest tym, co wypełnia jej wolny czas.

Więcej

Małgorzata Zaleska

Higienistka stomatologiczna Więcej

Żaneta Gościk

asystentka stomatologiczna/recepcjonistka Więcej
Maja Babulewicz

Maja Babulewicz

asystentka stomatologiczna Więcej

Natalia Banel

Higienistka stomatologiczna Więcej
Dorota Buraczewska

Dorota Buraczewska

recepcjonistka

Pracownik biurowy, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku, kierunek Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Posiada pozytywne nastawienie do pracy, chęć rozwoju i otwartość na nowe rozwiązania.

Więcej
Halina Jakubicz

Halina Jakubicz

recepcjonistka

Pracownik biurowy, absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej. Ceni sobie pracę w zespole, empatie, indywidualne podejście do pacjenta. Prywatnie uwielbia przyrodę, jazdę rowerem i długie spacery

Więcej
Beata Kądzior

Beata Kądzior

recepcjonistka

Pracownik biurowy, absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania. Lubi pracę z ludźmi, cechuje ją pozytywne nastawienie do pracy i rozwoju osobistego. Świetnie odnajduje się w pracy w zespole, organizuje szkolenia dla fizjoterapeutów i stomatologów.

Więcej
Damian Iwanowicz

Damian Iwanowicz

instruktor oddychania wg Buteyko

Jest studentem psychologii na SWPS i instruktorem oddychania metodą Byteyko. W Dentico Clinic zajmuje się reedukacją oddychania ustami u dzieci i dorosłych i przygotowaniem Pacjentów do leczenia ortodontycznego.

Więcej

Barbara Piekarska

lekarz rodzinny

Lekarz rodzinny, z wieloletnią praktyką w zakresie medycyny akademickiej. Zajmuje się medycyną holistyczną. Udziela konsultacji psychobiologiczne z uwalnianiem emocji, akupunkturą, ziołolecznictwem, homeopatią i hirudoterapią.

Więcej
Beata Polecka

Beata Polecka

dietetyk/fitoterepeuta

Wspiera się wiedzą z zakresu stosowania ziół (Kurs Zielarza i fitoterapeuty ukończony w Instytucie Medycyny Klasztornej), stosuje medycynę chińską. Wiedza ta, ułatwia mi trafną diagnostykę i zwiększa skuteczność proponowanych terapii.

Więcej

Paulina Bińczak

neurologopeda

Neurologopeda z 11-letnim doświadczeniem. W 2021 roku uzyskała dwie specjalizacje z zakresu wczesnej interwencji neurologopedycznej oraz neurologopedii dzieci i dorosłych.

Więcej