https://drclinic.pl/
Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 19:00

Leczenie zębów w sedacji Białystok

Wizyty u dentysty u niektórych Pacjentów mogą wzbudzać lęk, który w naszej klinice staramy się wyeliminować na wielu poziomach. Łagodne podejście personelu, przyjazna atmosfera nie zawsze jest wystarczająca. W takich sytuacjach proponujemy naszym Pacjentom, tym dużym i tym małym, leczenie w sedacji "gazem rozweselającym".

W naszej klinice w Białymstoku sedację wziewną wykonujemy korzystając z urządzenia MasterFlux włoskiej firmy Tecnogaz. Wdychanie mieszaniny podtlenku azotu i tlenu ma na celu rozładowanie napięcia emocjonalnego i doprowadzenie do relaksacji.

 

Cennik:

  • gaz rozweselający 200 zł / 20 min, każde kolejne 10 min / 100 zł
  • indywidualna maseczka do sedacji 70 zł

Znieczulenie komputerowe CALAJECT

W naszej klinice duży nacisk kładziemy na komfort Pacjenta. Zależy nam, by wizyty w gabinecie stomatologicznym wspominali Państwo z sympatią. Dlatego też do wszystkich zabiegów dentystycznych stosujemy nowoczesne i bezpieczne znieczulenie sterowane komputerowo duńskiej firmy RONVIG. Sekretem działania systemu CALAJECT jest inteligentne rozwiązanie pozwające na łagodne wprowadzanie środka znieczulającego i przez to wyeliminowanie uczucia rozpierania tkanek.

Delikatne, praktycznie bezbolesne znieczulenie zdecydowanie poprawia komfort Pacjenta podczas leczenia oraz buduje zaufanie do lekarza.

 

Cennik:

  • znieczulenie komputerowe 50 zł