Nasza lokalizacja
Kujawska 36, 15-552 Białystok
Godz. otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 19:00

Wybielanie – nieodzownym zabiegiem, który wpływa na poprawę estetyki zębów.

W celu zapewnienia bezpiecznego wybielania w D&R Clinic, przed każdym zabiegiem pacjent jest badany przez lekarza pod kątem wykluczenia przeciwskazań. Następnie rekomendujemy zabieg profesjonalnej higienizacji,by oczyścić kamień i wszelkie osady na zębach.

W D&R Clinic zabieg wybielania wykonujemy różnymi sposobami,w zależności od potrzeb Pacjenta.


Wybielanie gabinetowe

Wybielanie gabinetowe z użyciem profesjonalnego żelu i lampy Beyond.
Podczas całego zabiegu ściśle kontrolujemy postęp wybielania i dostosowujemy indywidualnie stężenie żelu i moc naświetlania.Cały seans trwa około 1 godziny.

Wybielanie nakładkowe

Wybielanie nakładkowe z użyciem indywidualnych nakładek i żelu wybielającego. Proces wybielania Pacjent przeprowadza samodzielnie w domu ściśle według zaleceń lekarza, wkładając nakładki na zęby na kilka godzin w dzień lub w nocy

Metoda kombinowana

Metoda kombinowana jest połączeniem wybielanie gabinetowego i nakładkowego. Po zakończonym zabiegu w gabinecie wykonujemy dodatkowo indywidualne nakładki, za pomocą których można podtrzymać efekt wybielania samodzielnie w domu.
Pacjenci najchętniej korzystają z zabiegu wybielania zębów wiosną i latem lub przed wyjątkowymi wydarzeniami w ich życiu, gdy zależy nam na nienagannym wyglądzie.